Do diskuze mohou přispívat jen přihlášení uživatelé.
Na nástěnce

Test ozvučení

Odpovědět

08.11.2016 10:18

Nově si můžete předem vyzkoušet, jestli prohlížeč správně přehraje zvukové upozornění poté, co se objeví nová půjčka na tržišti Zonky.

Info o půjčce v záložce

Odpovědět

16.11.2016 14:08

Objeví-li se nová půjčka, zobrazí se v titulku záložky prohlížeče stručná číselná charakteristika této nové půjčky. Po dvou minutách se text vrátí do výchozího stavu.

Procento zafinancování

Odpovědět

21.11.2016 17:26

Při najetí myší nad ukazatel zafinancování se zobrazí bublina s informacemi o zatím získané částce a její procentuální vyjádření.

Detail půjčky v Tooltipu

Odpovědět

15.12.2016 08:43

Nad panely s půjčkami se nyní při najetí myší zobrazí detailní informace. V tomto okamžik pouze fotka a především příběh – když ho Lucka Tvarůžková považuje za tak klíčový trademark Zonky, tak ať ho máte řádně na očích. :) Dejte prosím zpětnou vazbu, jak vám nový tooltip funguje, a to zejména v minoritních prohlížečích. Až se nová funkce trochu usadí, rozšíříme o další položky – jednak ty základní charakteristiky viditelné na Zonky, tak také další odvozené informace jako modelový příklad splátek, RPSN, zisk pro investora…

Schovaný panel s nastavením půjček

Odpovědět

18.04.2017 12:18

Otevřených půjček bývá v jeden okamžik už hodně a občas se jejich výpis ani nevejde na jednu obrazovku. K získání více zobrazovacího prostoru je možné panel s nastavením skrýt a nově si Donky pamatuje do dalšího spuštění, jestli zobrazovat či nikoliv.

Datová optimalizace

Odpovědět

10.05.2017 12:31

Došlo k úpravě mechanismu upozorňování na nové půjčky. Předně je nyní ještě rychlejší a o nové půjčce se v průměru dozvíte za méně než jednu vteřinu, ale také došlo k zeštíhlení objemu datového přenosu mezi donky.cz a koncovým zařízením. To ocení zejména ti, kteří využívají mobilní data.
«1»